Květnová Naše krásná zahrada už na vás čeká

Vybíráme z obsahu:

  • Který je nejhezčí pokoj v bytě? Terasa – aspoň od jara do podzimu to platí určitě. A my pro vás máme pár nápadů, jak ji udělat ještě o kousek útulnější.
  • Které rajče je nejlepší? To, které vám nejvíc chutná. Ale ne, tak jednoduché to není: záleží na tom, jestli chcete dělat salát, omáčku, nebo třeba sušit, a taky na tom, jestli pěstujete na záhonu, nebo ve skleníku… a tak dál. A protože sortiment rajčat je přebohatý, pokusíme se vám pomoci s výběrem těch, která jsou ta pravá právě pro vás.
  • Co s nudným dvorkem? Předělat! Třeba na sezení s pergolou a bazénkem nebo na terasu obklopenou záhony. Inspiraci najdete na naších návrzích.
  • Kam s trávníkem? A kam ne? Ty nejdůležitější otázky, které byste si měli položit při zakládání trávníku, a odpovědi na ně od zahradního designéra Ferdinanda Lefflera a trávníkáře Tomáše Šeny.
  • Čím letos osázet truhlíky? Tuhle otázku si možná dáváte každý rok. Letos vám pomůžeme najít odpověď: co se inspirovat našimi osazovacími plány na slunnou i stinnou, stejně jako venkovskou i městskou terasu?

Květnové vydání voní jarem a už na vás netrpělivě čeká v novinových stáncích. Klidně si ho můžete objednat i on-line v našem e-shopu a nebo si ho rovnou předplaťte, ať vám žádné číslo neuteče.

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada