Partneři

Střední odborná škola Jarov

Střední odborná škola Jarov nabízí vzdělávání ve čtyřletých studijních oborech, které jsou zakončeny maturitou, a tříletých učebních oborech zakončených výučním listem. S časopisem Naše krásná zahrada spolupracuje škola při vytváření návodných videí určených pro drobné pěstitele, kutily a všechny příznivce rostlin. Natáčení se realizuje v areálu historického parku, v němž škola provozuje botanickou a provozní zahradu a tropické i hospodářské skleníky, které slouží k výuce odborné praxe i pěstováním tržních rostlin.

Atelier Flera

Ateliér zahradních architektů Flera, založený Ferdinandem Lefflerem dnes patří k největším v Evropě a je vyhledávaným studiem jak u nás, tak v USA, Kanadě, Africe nebo například Jižní Americe. Od 30. března můžete Lefflera vidět v České televizi v již v druhé sérii osmidílného cyklu o zahradní architektuře s názvem Ferdinandovy zahrady II.

Ve spolupráci se zahradním architektem Ferdinandem Lefflerem a Atelierem Flera připravujeme virtuální návštěvy zajímavých zahrad, shrnujeme nejdůležitější zahradně-architektonické trendy a ukazujeme zajímavý způsoby úpravy zahrad nebo zahradních zákoutí.

Pražská botanická zahrada

Virtuální průvodce po botanické zahradě v pražské Troji přináší nejen tipy na výlety, ale i inspiraci pro všechny, kdo hledají krásné rostliny na svou zahradu a chtějí je vidět "in natura", a ne jen v atlase rostlin.

 

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada