Dubnová Naše krásná zahrada je právě v prodeji

Co v nové Naší krásné zahradě najdete? Vybíráme z obsahu:

  • Jak se dělá les? Jednoduše: stačí to nechat na přírodě a počkat nějakých sto let… Pokud ale spěcháte a máte zahradu mezi vzrostlými stromy, máme pro vás pár nápadů, jak ji upravit a přitom nepřipravit o lesní kouzlo.
  • Která květina vydrží (skoro) všechno? Například kakost. Kdo s ním má zkušenost, může to potvrdit, a kdo nemá, nebude zklamán… Máme pro vás malou přehlídku kakostů pro nejrůznější příležitosti.
  • Batáty ze zahrady? Proč by ne… Máte-li „sladké brambory“ rádi, můžete si je vypěstovat. Ačkoli pocházejí z Jižní Ameriky, daří se jim u nás dobře.
  • Kdy se slaví hanami? Když rozkvetou sakury. Svátek třešňových květů je populární v Japonsku, ale není důvod, proč byste si ho nemohli užít i ve střední Evropě. Chce to vlastně jen tu sakuru nebo jinou třešeň… a něco dobrého k zakousnutí.
  • Jak dostat do zahrady módní barvy? S meruňkovou, barvou roku 2024, ladí mnoho odstínů ze sortimentu zahradních květů. Tak proč je – třeba i na jedinou sezonu – nevyzkoušet?

Nové číslo koupíte tradičně ve všech prodejnách s časopisy, kdo chce mít jistotu, že mu žádné vydání neuteče, Naši krásnou zahradu si předplatí

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada