Letošním hitem mezi valentýnskými dárky jsou květinové boxy: Poradíme Vám jaký vybrat nebo ho dokonce pro svou lásku vyrobit

Původ svátku svatého Valentýna není přesně znám, ale existuje několik teorií. Podle jedné z nich byl svatý Valentýn z Terni, Itálie, biskupem, který žil v 3. století a byl za svou víru mučen a nakonec popraven. Podle druhé teorie byl svatý Valentýn rytířem, který pomáhal párům utajeně se brát v době, kdy císař Claudius II zakázal sňatky, aby mohl mít více mužů v armádě.

Svátek svatého Valentýna se slaví po celém světě různými způsoby. Milenci a páry si v tento den vyměňují dárky, květiny, dopisy a valentýnské přání, aby vyjádřili svou lásku. Někteří lidé si udělají romantický večer s lahodným jídlem a květinami, zatímco jiní se scházejí s přáteli a rodinou na slavnostní večírek.

flower box
Info ikona

Květinová krabice je ten správný dárek k jakékoliv příležitosti.

Zkuste letos svou lásku potěšit květinovou krabicí

Květinová krabice, známá také jako flower box, je nádherný a praktický způsob, jak letos obdarovat svoji lásku netradičním způsobem. Květinové krabice jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je dřevo, papír, kov a plast, a mohou být naplněny květinami a dokonce sladkostmi. Existuje také mnoho různých stylů flower boxů, od jednoduchých a funkčních až po sofistikované a kreativní. Některé z nich mají otevírací víko, jiné mají designové prvky, jako jsou řezané vzory nebo dekorativní úchyty, které dodávají krabici extra půvab. Inspirujte se v naší galerii.

Vyrobit květinový box zvládne každý

Velkou výhodou květinových krabic je kromě originality jejich trvanlivost. Řezané květy jsou zapíchány v zelené aranžovací hmotě, která se dá průběžně zavlažovat vodou a květy v v krabici vám tak vydrží déle než v kytici. Podívejte se na našem videu, jak na to a dělejte si radost květinovými boxy celoročně!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada