Bylinkový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Blížence zklidní levandule, Rakům prospěje očistná energie jalovce

Pro Berany se hodí eukalyptus

Berani jsou znamení, které se zdá být nezastavitelné. Jen vzácně si najdou čas sami na sebe, na prvním místě je pro ně kariérní úspěch. Eukalyptus se pro ně hodí z důvodu, že dovede jejich mysl zklidnit a zrelaxovat.

Tymián přináší úlevu Býkům

Pro Býky je ideální bylinkou tymián, který jim přináší kýženou úlevu. Očistí jejich mysl i tělo. Býci jsou velcí dříči, kteří neumějí moc odpočívat. Proto se pro ně tymián hodí, dobře se jim po něm bude spát, poskytne jim čas pro psychickou regeneraci i úlevu od stresu.

Blížence zklidní levandule

Blíženci jsou velmi roztěkaným znamením, které neustále někde „poletuje“. Jejich mysl nikdy nespí a často mají problém jen tiše relaxovat. Jejich mysl je schopná zklidnit levandule, lze doporučit například éterický levandulový olej využívaný v rámci aromaterapie.

Rakům prospěje očistná energie jalovce

Rak je velmi emotivní vodní znamení zvěrokruhu. Často je přímo zahlcen svými pocity. Očistná energie jalovce mu prospěje, pomůže mu se uvolnit. Rak je z důvodu své starostlivosti náchylný ke ztrátě psychické síly, tu mu jalovec dodá.

Rozmarýn nabudí Lva

Lev je kariérně orientované znamení, které miluje úspěch a zář reflektorů. Rozmarýn jej nabudí, dovede pozitivně ovlivnit paměť a také napomáhá k delšímu soustředění. To je přesně to, co Lev potřebuje. Navíc se o rozmarýnu traduje, že přitahuje prosperitu a lásku.

Panně pomůže zimolez

Panna je velmi přemýšlivé znamení zvěrokruhu, neustále něco analyzuje. Její mysl skvěle posílí a zharmonizuje zimolez. Také se o něm říká, že přitahuje prosperitu. Panna je velmi ambiciózní znamení, kterému na úspěchu záleží, proto je pro ni zimolez vhodný.

Váhy ochrání růže

Pro znamení Vah se nejlépe hodí královna všech květin, růže. V jejich životě si najde své magické místo, bude je ochraňovat a do domácnosti jim přinese harmonii a klid. Dokonce probudí i jejich intuici.

Život Štíra okoření pačule

Štíři jsou známí pro svou vášnivost, vnitřní sílu a taktiku. Skvěle se k nim hodí pačule obecná, která pronikavě a exoticky voní. Má prý stimulovat intuici a do života přinášet hojnost a prosperitu.

Ke Střelcům se hodí jedle balzámová

Nejenže jedle balzámová Střelci připomene zimu, období, ve kterém se narodil, ale také mu dodá novou energii. Její vůně dovede ve Střelci znovu zažehnout oheň. Rozhodně se hodí pro aromaterapii.

Kozoroh by měl volit mátu peprnou

Kozoroh je kariérně orientované znamení zvěrokruhu, které touží po bohatství a úspěchu. Traduje se, že jednou z bylinek, která hojnost přitahuje, je máta peprná. Navíc ještě k tomu prý dovede zklidnit mysl a také má nosit štěstí.

Hřebíček pro jasnou mysl Vodnáře

Hřebíček prý dovede navodit dobrou náladu a duševní pohodu – to je přesně to, co Vodnář potřebuje, aby k němu mohly volně přicházet inovativní vize a skvělé nápady. Navíc se o něm říká, že odpuzuje negativní energii a přitahuje prosperitu.

Rybám sedí pelyněk

Ideální bylinkou pro vodní znamení Ryb je pelyněk. Ten prý dovede dopomoci k lucidnímu snění i astrální projekci. To je pro Ryby velmi zajímavé, jelikož jsou silně intuitivní a spirituálně založené. Prý má také působit jako ochrana před vším zlým.

Zdroj: Elite Daily

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada