Grilovací sezona zahájena! Jste připraveni?

Zastřihněte trávník

Je tichá, lehká, snadno ovladatelná a nic vám nebude bránit v posekání trávníku, i když si na poslední chvíli vymyslíte nedělní grilování. Aku sekačka na trávu Kärcher LMO 36-40 Battery je tichá a výkonná. Má pracovní šířku 40 cm a na jedno nabití 36V baterie s kapacitou 5,0 Ah dokáže posekat trávník o rozloze 550 m2. Trávu seká v 5 různých žacích výškách, které si nastavíte centrálně jednoduchým pohybem páky na přístroji.

Aku sekačka na trávu Kärcher LMO 36-40 Battery
Info ikona

Velkou předností je sekání až ke kraji, o což se starají hřebeny na trávu, které automaticky zachycují i stébla rostoucí u okrajů chodníčků nebo záhonů. Před grilováním použijte 55 l sběrný koš, ale až bude vhodnější příležitost a budete chtít trávníku poskytnout dávku přírodního hnojiva, můžete využít funkci mulčování.

Připravte posezení 

Vyperte polštáře a podsedáky a zbavte zahradní nábytek, lavičky i posezení v altánu pavučin, prachu a dalších nečistot. K jejich omytí sice můžete použít obyčejnou zahradní hadici, ale lepších výsledků čištění dosáhnete s tlakovou myčkou.

Chytrá tlaková myčka Kärcher K 5 Premium Smart Control
Info ikona

Pro chytrou tlakovou myčku Kärcher K 5 Premium Smart Control určitě najdete i další využití. Pracuje s max. tlakem 145 barů a ještě něco navíc. Režim BOOST, což je extra síla, přidává na dobu 30 sekund ještě dalších 15 barů na extrémně odolné nečistoty. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt i auto, motorku, kolo, očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu, zahradní nábytek i rošt grilu.

Chytrá tlaková myčka Kärcher K 5 Premium Smart Control
Info ikona

Čím ale naprosto vyniká, to je připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Jejím prostřednictvím získáte praktické tipy a triky na nastavení při čištění různých povrchů a objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky čištění, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči. Dokonce dokáže přenášet optimální tlak do tlakové myčky přes Bluetooth.

Mějte vždy připravený gril 

Maso připravené na grilu na dřevěné uhlí má nezaměnitelnou chuť a vůni. Popel, který poté zůstane, nechte vychladnout a jednoduše vysajte bateriovým vysavačem na popel Kärcher AD 2.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2
Info ikona

Ten si bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Aby měl vysavač trvalý vysoký sací výkon, stačí zmáčknout tlačítko funkce ReBoost pro odstranění popela i prachu z filtru. S baterií 18 V vás nebudou omezovat žádné kabely a můžete se volně pohybovat po celé zahradě.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2
Info ikona

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada