Ukažte svou zahradu, třeba si za pár fotek vysloužíte skvělou odměnu

Cizí zahrady jsou zároveň nekonečným zdrojem inspirace pro nové keře, květiny, architektonické prvky… Když se přistěhujete na nové místo, je okukování okolních zahrad skvělou příležitostí, jak se seznámit s novými sousedy a zároveň zjistit, čemu se v dané lokalitě (ne)daří.

Ruku na srdce, kterému zahrádkáři neudělá radost, když vidí za plotem kolemjdoucího, jak obdivně okukuje plody jeho práce… No nic, trochu jsme se zasnili, ale asi tušíte, kam míříme.

V magazínu Naše krásná zahrada můžete každý měsíc čerpat nejen inspiraci od nás a zahradních odborníků, ale také lehce nakouknout do zahrad vás, čtenářů. A svou zahrádkou se můžete pochlubit i vy, stačí nám poslat její fotky!

Nechte nás nakouknout za vrátka, odměníme vás

Každý měsíc vybíráme tři příspěvky od našich čtenářů, které zveřejníme v tištěném magazínu Naše krásná zahrada a zároveň je odměníme knížkou z edice Apetit

Co udělat pro to, aby se vaše zahrada dostala na stránky časopisu?

  1. Pošlete nám na mail [email protected] alespoň 3 kvalitní fotografie (kvalitní = ostré a o velikosti alespoň 600 kB, to zvládne i většina mobilních telefonů)

  2. Napište alespoň odstavec textu o své zahradě a fotografiích, které nám posíláte

  3. Nezapomeňte připojit své jméno a adresu pro případné zaslání odměny (v případě zveřejnění bude u vaší fotografie uvedené jméno a město)

  4. Do předmětu mailu napište kouzelné heslo “Fotosoutěž”, ať vaši zprávu správně zařadíme.

  5. Přečtěte si, jak nakládáme s vašimi osobními údaji i jaké jsou podmínky soutěže.

V nejbližší době chystáme tato hlavní témata, mohou pro vás být inspirací:

  • Návštěvníci s křídly v zahradě

  • Rozkvetlé léto

  • Prázdniny na zahradě se vydařily

Třeba nezůstane jen u fotky v časopise

Každá zahrada má svého ducha, neopakovatelnou atmosféru, kterou jí vtiskne její majitel. Rádi si listujeme fotografiemi, které s námi sdílíte na Instagramu nebo Facebooku a když bude jen trochu příležitost, bude nám potěšením oslovit vybrané autory zaslaných fotografií a popovídat si s nimi o tom, jak ke své zahradě přistupují, jak vznikala, co se v ní všechno děje… Povídání s galerií fotek bychom pak vydali v rámci on-line magazínu nkz.cz.

Podívejte se na nejkrásnější zahrady našich čtenářů

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada