Každé znamení zvěrokruhu má svou zázračnou bylinu: Býkům pomůže tymián, Blížencům levandule

Poznejte svoji bylinu podle znamení zvěrokruhu. Kdykoli rozmažete „svoje“ bylinky, využijete jejich esenciální oleje, pijete je jako čaj, zasadíte je jako semínka do své zahrady nebo zapálíte svíčku s bylinkami, pozvete jejich ducha do svého života.

Každá bylinka má své jedinečné a nenahraditelné vlastnosti a je důležité zjistit, které s vámi nejvíce rezonují. Která bylinka je ta vaše?

Beran: Eukalyptus

Beran se pohybuje rychlostí světla a je vzácné, když si najde čas starat se o svoji bezpečnost. Pro ně je důležitější dobrodružství. To je důvod, proč eukalyptus působí jako strážný anděl, kterého vždy potřebovali. Eukalyptus, který je chrání před poškozením. Ať už se jedná o jejich tělo nebo ducha.

 

Býk: Tymián

Smyslný Býk bude mít všechny své pocity uzemněné použitím tymiánu. Ať už jde o jejich tělo, mysl nebo duši, které potřebují očistu, tymián to všechno zvládne. Povzbuzuje spánek, psychickou regeneraci a úlevu od stresu, rovněž potlačuje chaos v jejich světě. Tymián, který k tomu všemu přitahuje bohatství a prosperitu, splní sny tohoto zemského znamení raz, dva.

 

Blíženci: Levandule

Když Blížence sužuje neklidná mysl a úzkostné srdce, levandule uklidňuje jejich duši. Levandule, která rozptýlí negativní myšlenky a nahradí je psychickou spokojeností, umožňuje Blížencům plně si uvědomit svou sílu.

Rak: Jalovec

Rak je ze své podstaty strážcem domova a přirozeným živitelem života. Jalovec mu umožňuje chránit všechny své blízké před újmou. Přitahuje také pozitivní a očistnou energii, která bojuje proti všemu, co ohrožuje oslabení jejich psychických sil.

Lev: Rozmarýn

Využití rozmarýnu je nekonečné, což je právě to, co odvážný Lev potřebuje. Jeho schopnosti zlepšující paměť a přinášejí do jejich světa jasnost a úlevu. Ještě důležitější je, že přitahuje prosperitu, lásku a věrnost ve formě magie.

Panna: Zimolez

Panně se neustále něco převrací v hlavě, a v tu chvíli přichází na pomoc zimolez. Umožňuje jim uspořádat si nepořádek ve svých myslích a utišit logickou část svého mozku, aby mohli naslouchat své intuici. Aby toho nebylo málo, zimolez přitahuje také prosperitu a pomáhá Panně dosáhnout všech jejich cílů.

Váhy: Růže

Partnersky orientované a beznadějně romantické Váhy si nezaslouží nic honosnějšího než růži. Když tuto bylinu začlení do svého života, dojde k magii! Růže zvou lásku, probouzejí intuici a chrání člověka před negativní energií. Pokud srdce Vah nezaplesá při pohledu na kytici růží, jsou to vůbec Váhy?

Štír: Pačule

Štíři jsou známí chtíčem, silou a svými psychickými smysly, žádná bylina jim nesluší více než pačule. Tato bylina vyvolává fyzickou přitažlivost, stimuluje třetí oko a zve do jejich života bohatství a prosperitu.

Střelec: Jedle balzámová

Nejen, že vůně jedle vykouzlí vzpomínky na zimu, období jejich zrození, tato bylina přivádí Střelce zpět k životu. Bez ohledu na to, jak se používá, balzámová jedle přináší oheň iniciace a tvoření. Urychluje její duchovní růst a přibližuje Střelce jejich snům.

Kozoroh: Máta peprná

S intenzivní chutí a odhodláním Kozoroha by měla být máta peprná základem jejich bylinné sbírky. Přitahuje bohatství, zvyšuje moc, přináší štěstí a dokonce uklidňuje jejich mysl.

Vodnář: Hřebíček

Hřebíček navozuje vize budoucnosti, pročišťuje a odpuzuje negativní energii a dokonce přitahuje nekonečnou prosperitu. Vodnář je přesvědčen, že je to pro něj ta pravá bylina. Když se zaměří na léčení a dělání světa lepším místem, není nic, co by s hřebíčkem nedokázali.

Ryby: Pelyněk černobýl

Protože Ryby preferují denní snění, žádná bylina se s Rybami nespojí lépe než pelyněk. Tato bylina překypuje psychickými vlastnostmi, protože je známá pro navození lucidních snů a astrální projekce. Zatímco Ryby putují jejich podvědomím, mohou se cítit klidně s vědomím, že pelyněk je také silně ochranný.

 

Autor: Nicol Prosová

Zdroje info: Elitedaily.com, Herbs.com

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada