Vyhrajte akumulátorovou sekačku Fieldmann

K výhodám aku techniky patří především jednoduché ovládání a manipulace, nenáročná údržba, levný provoz a tišší práce bez kouře. Práce s aku sekačkou je tudíž pohodlná, nemusíte řešit ani spalovací motor a jeho startování, ani přívodní kabel a dosah elektřiny.

Aby byla aku sekačka od společnosti Fieldmann vaše, stačí se zúčastnit naší soutěže a mít trochu štěstí při losování. Jde do toho?   

O co přesně se hraje 

Předmětem soutěže je jedna akumulátorová sekačka FZR 70335-A od společnosti Fieldmann, která si poradí se zahradou do rozlohy 350 m2. Stroj je vybaven moderním bezuhlíkovým motorem, centrálním nastavením výšky sečení v 5 pozicích při výšce seče 25–65 mm a sběrným košem o objemu 35 l. Záběr sečení je 33 cm. Součástí balení je rychlonabíječka a dvě Li-ion 20V aku baterie s kapacitou 2 Ah, které jsou kompatibilní se všemi přístroji Fieldmann řady Fast Power 20V. 

Podmínky soutěže 

Soutěž se koná od zveřejnění 1. dubna do 7.00 hod. 8. dubna 2021. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosován jeden výherce, jehož křestní jméno a místo bydliště zveřejníme v tomto článku.

Už známe výherce

Akumulátorovou sekačku FZR 70335-A od společnosti Fieldmann vyhrál František V. z Hartvíkovic. Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada