Připravte svého domácího mazlíčka na období Silvestru se Zampi.cz

Jak ztraceného miláčka najít co nejrychleji, aby se nemusel dostat až do útulku nebo se neztratil úplně? Nenechte nic náhodě! Připravte sebe i svého psa s úplně novou Zampi QR známkou na obojek.

V důsledku polekání se hravě může stát, že se váš pes nebo kočka zaběhne a zraní. Uprchlému zmatenému mazlíčkovi v tomto období hrozí například popálení od petard nebo vběhnutí pod kola projíždějícího automobilu. Každá minuta se počítá a v ohrožení je nejen život zvířete, ale i ostatních, přičemž odpovědnost za způsobenou škodu připadá samotnému majiteli. Jak tedy v případě ztráty mazlíčka zajistit, aby podobně hrůzné scénáře vůbec nenastaly a všechno dobře dopadlo?

Při ztrátě mazlíčka máte vlastně dvě možnosti. Můžete prohledat třeba každý kout, čekat na městskou policii nebo volat do útulků, anebo svému pejskovi předem pořídit Zampi QR známku zdarma, díky níž se váš miláček domů vrátí rychle a bezpečně. Jedná se o klasickou psí známku doplněnou o unikátní QR kód, který (na rozdíl od čipování) obsahuje kontaktní informace a načte ho úplně každý nálezce s mobilním telefonem. Díky tomu vás nálezce kontaktuje snadno a rychle.

Pes se smutnýma očima
Info ikona

Zampi známku nosí mazlíček pohodlně na obojku stejně jako klasickou psí známku. Známka je dostupná ve dvou barevných provedení, červené a modré. Objednat si jí můžete sami na stránkách www.zampi.cz/znamka. Známka je skutečně zdarma a bez jakýchkoliv poplatků abychom vám mohli známku zdarma věnovat, náklady na výrobu pokrýváme z příjmů z reklam a výnosu z Pojištění.

Staňte se i vy součástí Zampi rodiny a čerpejte výhody, které vám i vašemu čtyřnohému parťákovi usnadní život a zajistí bezpečí. Věříme, že svět bude daleko hezčí místo, až bude psích uprchlíků co nejméně a bezstarostných návratů co nejvíce, třeba právě díky našim Zampi QR známkám.

Na portálu www.zampi.cz najdete celou řadu dalších výhod, přijďte se podívat:

  • Zampi.cz nabízí 25% slevu na pojištění veterinární péče pro vašeho zvířecího parťáka.
  • Zmapovali jsme pro vás terén! Na Zampi.cz najdete přehledný seznam služeb veterinářů, útulků, chovatelů, salonů, hotelů a další péče pro vaše mazlíčky. Stačí si jen vybrat!
  • Hledá celé Zampi! S programem Zampi Pátračka můžete pomáhat i vy a společně s námi hledat ztracené mazlíčky.
  • Je obtížné pamatovat si všechny datumy, kdy máte jít k veterináři nebo třeba zaplatit poplatek za psa? Na svém profilu si můžete uložit důležité termíny a náš Zampi hlídač vám je vždy včas připomene.
  • Prodej, nakup, daruj! Nechutnají vašemu psovi nové granule? Chcete nabídnout své služby? Našli jste štěně, které si nemůžete nechat? Zampi Inzerce je tu!
  • Inspirujte se v našem Magazínu! Díky pravidelné dávce aktuálních článků získáte rozhled v říši čumáků a už vám neuteče žádná novinka.
  • Najděte si ideálního psa pro vás vyplněním zábavnému kvízu.
  • Získejte nové přátelé a „venčící parťáky“! Najdete tu komunitu lidí se stejným zápalem pro věc, kteří spolu vzájemně sdílí své rady, zážitky, radosti i strasti ze života mazlíčků.

Navštivíte-li www.zampi.cz , ocitnete se na místě, kde chlupáči hrají prim a všichni páníčci táhnou za jeden provaz. Těšíme se na vás.

 

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada