Základní výbava pro zavlažování zahrady

Žádná zahrada se neobejde bez hadice

Zahradní hadice je základ. Využijete ji při zalévání, čištění nebo třeba jako přípojku vody pro vysokotlakou myčku. Nová zahradní hadice Kärcher Performance Plus je vyrobena z kvalitní vícevrstvé tkaniny s vylepšenou přilnavostí, která přesvědčí robustností, pružností a odolností proti zlomení.

Zahradní hadice Kärcher Performance Plus
Info ikona

Umožňuje konstantní průtok vody a přilne podstatně lépe k ruce. Vnější vrstva odolná proti UV záření chrání materiál zavlažovací hadice. Mezivrstva nepropouštějící světlo se stará o to, aby se v hadici netvořily žádné řasy. Na zimu ji uschovejte, ale pokud byste zapomněli, je teplotně velmi odolná a neublíží jí teploty v rozmezí od −20 do +60 °C.

S  navijákem na hadici bude na zahradě vždy pořádek

Na zemi ležící smotané nebo v trávě se povalující zahradní hadice jsou jen pro zlost. Praktický naviják na hadici Kärcher CR 7.220 s automatickým navíjením a snadným vytahováním dokáže hadici svinout bez zauzlení.

Naviják na hadici Kärcher CR 7.220
Info ikona

Zpětný tah hadice běží automaticky a rovnoměrně a integrovaná brzda zase zaručuje kontrolované zatažení hadice. Instaluje se na zeď poblíž vodovodní přípojky, na kterou bude hadice napojena. Když budete potřebovat hadici před zimou uklidit, jednoduše sundáte z držáku na stěně celý box s navijákem.

Pro každou rostlinu a záhon zvolte jiný typ zavlažování

Květiny milují zavlažování jemnou sprchou, keře a stromky zase nejvíce ocení přísun vody rovnou ke kořenům, pro což je ideální bodový paprsek nebo silná sprcha. Dostatečnou variabilitu vodních paprsků vám poskytne Kärcher Multifunkční zavlažovací pistole.

Kärcher Multifunkční zavlažovací pistole
Info ikona

Jednoduchá multifunkční zahradní pistole se 3 obrysy postřiku: sprcha, bodový a kuželový paprsek má i aretovatelný spouštěč, který je ideální pro trvalé zavlažování nejrůznějších rostlin. Bodovým paprskem s dostatečným tlakem můžete odstranit i hrubou nečistotu z teras, zahradního nábytku i náčiní. A bez debat je její kompatibilita se všemi dostupnými zacvakávacími systémy Kärcher, takže ji snadno připojíte k zahradní hadici.

Zavlažujte plošně

Zatímco si budete užívat ranní kávu nebo večerní skleničku na terase, obdélníkový zahradní zavlažovač KärcherOS 5.320 SV se postará o dokonalou vodní spršku zatravněné plochy.

Obdélníkový zahradní zavlažovač Kärcher OS 5.320 SV
Info ikona

Díky regulaci šířky kropení je vhodný pro zavlažování středně velkých a velkých ploch a zahrad. Maximální plocha kropení tímto zavlažovačem je 320 m2. Rozstřikovač je vybaven integrovanou ochranou proti postříkání SplashGuard a samozřejmě osvědčeným zacvakávacím systémem, který usnadňuje připojení k zahradní hadici.

Více na karcher.cz

Časopisy

Aktuální titulka Naší krásné zahrady