Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte videokurz Jedlá zahrada od ateliéru Flera

Videokurz Jedlá zahrada je novým přírůstkem do rodiny online kurzů ateliéru Flera. V kurzu zahradní architekt Ferdinand Leffler vysvětluje, jak jedlé rostliny zakomponovat do prostoru celé zahrady. „Připravili jsme ale také tři desítky unikátních „receptů“ na bylinkovo-zeleninové záhony, díky kterým bude váš záhon přinášet užitek po celý rok. Řekneme vám, jak o jednotlivé rostliny pečovat, kdy je vysadit, vysít, které odrůdy se nám osvědčily, s kým na záhonku kamarádí a s kým nikoliv,“ upřesňuje obsah kurzu jeho tvůrce. Studovat kurz můžete kdykoliv a kdekoliv, stačí mít jen připojení k internetu a pouštět si videa. Ukázky z kurzu jsou zdarma na zijtevesvezahrade.cz.

Vyvýšený záhon v okrasné zahradě
Info ikona

I takhle může vypadat vaše užitková zahrada.

O co přesně se v soutěži hraje

Předmětem soutěže je jeden online kurz Jedlá zahrada od ateliéru Flera. Výuka probíhá formou videolekcí. Lekce si pouštíte, když máte čas a chuť, podobně jako třeba film v i-vysílání. Žádné čekání na organizované workshopy. Pomůcky a návody jsou dostupné online kdykoli a kdekoli. Přístup ke kurzu je na celé 3 roky. „Oblíbená a vyhledávaná je i uzavřená facebooková skupina, ve které najdete podporu nejen u architektů Flery, ale i u pokročilejších spolužáků,“ vyjmenovává výhody kurzu Ferdinand Leffler. Jako bonus získá výherce i kalendář a hrneček ateliéru Flera.

Jaké jsou podmínky naší soutěže

Soutěž o videokurz Jedlá zahrada se koná od zveřejnění 24. listopadu do půlnoci 8. prosince 2022. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosován jeden výherce, jehož křestní jméno a místo bydliště zveřejníme v tomto článku.

Zapojením do soutěže souhlasíte s podmínkami uvedenými na burda.cz/cs/pro-ctenare/obecna-pravidla-marketingovych-soutezi

Už známe výherce soutěže!

Kurz Jedlá zahrada, kalendář a hrneček od Atelieru Flera vyhrála Jana T. z Kunčic pod Ondřejníkem. Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada