Vyhrajte vstupenky na veletrh For Garden

Veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradního nářadí a techniky For Garden vám nabídne novinky a trendy v oboru, širokou nabídku produktů a nejvíce odborníků na jednom místě. Nenechte si ho ujít! Více na www.for-garden.cz. Vstupenky na veletrh můžete získat i v naší soutěži. Hrajeme o 10x dvě vstupenky, tj. celkem 20 vstupenek pro 10 výherců. 

Podmínky soutěže  

Soutěž se koná od 4. září do půlnoci 9. září 2020. Předmětem soutěže jsou 10 x dvě vstupenky na veletrh For Garden. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosováno deset výherců, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Cenu do soutěže věnovala ABF, a. s. Úplná pravidla soutěže najdete zde. 

Už známe výherce

Dvě vstupenky na For Garden vyhrává Soňa Zoulová (Jablonec nad Nisou), Jitka Kottová (Vlachovo Březí), Lucie Pichlerová (Praha 28), Lucie Miřejovská (Mělník), Olga Fabiánová (Kamenice nad Lipou), Václav Ruml (Praha 9), Anna Šušková (Skrbeň), Lenka Hamplová (Třebechovice pod Orebem), Lenka Jiroutková (Chlumec nad Cidlinou) a Pavel Javorek (Prachovice).

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada