Vyhrajte on-line kurz „Žijte ve své zahradě“ od Atelieru Flera

Najděte svůj styl a ponořte se do inspirativních fotogalerií. Společně s Atelierem Flera posoudíte váš pozemek, abyste mohli zmírnit jeho nevýhody a využít a zdůraznit kladné stránky. Proberete vaše potřeby a požadavky a vytvoříte zahradní plán na míru vaší rodině.

O co přesně se hraje

Předmětem soutěže je jeden on-line kurz „Žijte ve své zahradě“, který je koncipovaný tak, aby si na své přišel úplný začátečník, ale i zkušený zahradník a fanda zahradní architektury. Přihlásit se do něj lze kdykoli a postupovat můžete vlastním tempem. Na jeho absolvování ani splnění úkolů v jednotlivých kapitolách nemáte žádný časový limit a můžete se ke všemu kdykoliv vrátit. Přístup do kurzu máte tři roky.

Kurz obsahuje desítky vyzkoušených kombinací trvalkových záhonů. Na konci kurzu tak budete mít v ruce smysluplnou koncepci a vytištěný dokument, podle kterého můžete svým tempem postupovat krok za krokem.

Podmínky soutěže

Soutěž se koná od zveřejnění 13. prosince do 23:59 hod. 17. prosince 2021. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosován jeden výherce, jehož křestní jméno a místo bydliště zveřejníme v tomto článku.

Už známe výherce

Výhercem on-line kurzu „Žijte ve své zahradě“ se stává... (bubny víří a napětí houstne) ...Sylva O. z Olomouce!!! Gratulujeme a doufáme, že se kurz bude líbit.

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada