Vyhrajte on-line kurz „Žijte ve své zahradě“ od Atelieru Flera

V uvedeném kurzu můžete jednoduše rozvrhnout zahradu novou nebo rekonstruovat tu stávající. Nezáleží na tom, zda je malá nebo velká, zarostlá či prázdná, na venkově nebo ve městě. S kurzem Ateliéru Flera zvládnete naplánovat každou zahradu. 

O co přesně se hraje 

Předmětem soutěže je jeden on-line kurz „Žijte ve své zahradě“, který je koncipovaný tak, aby si na své přišel úplný začátečník, ale i zkušený zahradník a fanda zahradní architektury. Přihlásit se do něj lze kdykoli a postupovat můžete vlastním tempem. Na jeho absolvování ani splnění úkolů v jednotlivých kapitolách nemáte žádný časový limit a můžete se ke všemu kdykoliv vrátit. Přístup do kurzu máte tři roky.

Kurz obsahuje desítky vyzkoušených kombinací trvalkových záhonů. Na konci kurzu tak budete mít v ruce smysluplnou koncepci a vytištěný dokument, podle kterého můžete svým tempem postupovat krok za krokem.

Podmínky soutěže   

Soutěž se koná od zveřejnění 21. května do 7.00 hod. 31. května 2021. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosován jeden výherce, jehož křestní jméno a místo bydliště zveřejníme v tomto článku. 

Už známe výherce!

On-line kurz „Žijte ve své zahradě“ vyhrála Jana F. z Nového Malína. Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada