Vyhrajte Kompletní návod k vytvoření ekozahrady

Kniha Kompletní návod k vytvoření ekozahrady a rodového statku je určena pro každého, kdo si chce vypěstovat vlastní biozeleninu nebo na balkoně zasadit bylinky, touží po vlastním ovocném sadu nebo jezírku uprostřed záhonů kvetoucích květin. Ale také všem, kteří si myslí, že chemická hnojiva nejsou pro zahrádku to pravé a které nebaví nekončící „uklízení“ vlastní zahrady – zdolávání plevele a sekání trávy.

Podmínky soutěže

Soutěž se koná od 21. července do 28. července 2020. Předmětem soutěže jsou tři knihy Kompletní návod k vytvoření ekozahrady a rodového statku. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Cenu do soutěže věnovalo nakladatelství Smart Press. Úplná pravidla soutěže najdete zde

Už známe výherce

Knihu Kompletní návod k vytvoření ekozahrady vyhrála Květa Tvarohová (Smržovka), Pavel Pokorný (Pohořelice) a Ludmila Březinová (Mistřice). Všem výhercům gratulujeme a doufáme, že se kniha bude líbit.

 

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada