Vyhrajte knihu "Zahrada žije" a zahradničte s dětmi

V knize najdete spoustu inspirace a jasné postupy s návodnými fotografiemi – s dětmi si tak můžete vše vysvětlovat, plánovat a vyzkoušet. Dejte malým zahradníkům kousek záhonu a svobodu k experimentování!Spolu s dětmi na jaře zasejte semínko a sledujte, jak se rostlina vyvíjí a roste, v létě si užijte hojnost sklizně a na podzim nasbírejte osivo na další sezonu i zásobu zimního krmení pro ptáčky… Zkrátka poznávejte, hrajte si, pěstujte a radujte se ze společné tvorby a každodenních zázraků!

Podmínky soutěže 

Soutěž se koná od 31. srpna do půlnoci 7. září 2020. Předmětem soutěže jsou tři knihy Zahrada žije. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Cenu do soutěže věnovalo nakladatelství Smart Press. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Už známe výherce!

Knihu Zahrada žije získává Kateřina Válková (Zlín-Kudlov), Monika Lenemajerová (Staré Splavy) a Zuzana Frömlová (Bechyně). Gratulujeme a přejeme příjemné čtení!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada