Vyhrajte jednu ze tří knížek Superbyliny

Seznamte se s padesátkou bylin, hub a ostatních přírodních látek, které vás před uvedenými nástrahami dokážou ochránit a dodají i potřebnou chuť do života. Přispěchají vám na pomoc také v boji proti škále civilizačních i infekčních chorob, jejichž seznam se každoročně rozrůstá o nové položky a oficiální medicína je na ně stále krátká. Proto jsou označované jako Superbyliny.

Superbyliny uvedené v knize si můžete vypěstovat na své zahradě, balkonu či okenním parapetu sami nebo je nasbírat v přírodě. Portréty bylin doplňuje obecná část s řadou praktických informací na jejich pěstování a zpracování. V závěru knihy najdete víc než dvacet užitečných receptů z některých z nich.

Podmínky soutěže   

Soutěž se koná od 11. do 25. února 2020. Předmětem soutěže jsou tři knihy Superbyliny vydané vydavatelstvím Burda International CZ. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Už známe výherce!

Knížku Superbyliny vyhrávají: Jan Waligóra (Hlučín-Bobrovníky), Alena Jamrožová (Brno) a Jitka Bařinková (Holešov). Gratulujeme a doufáme, že se bude knížka líbit!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada