Vyhrajte jednu ze tří knih Zelené pokoje

Zahrada dokáže zprostředkovat jedinečný kontakt s přírodou. Hlavně je ale prostorem pro setkávání s vašimi nejbližšími a místem, kde můžete být sami se sebou. Zahradní architekt Ferdinand Leffler přirovnává v knize jednotlivé části zahrady k místnostem v domě, vysvětluje podstatu těchto zelených pokojů a nabízí možnosti, jak je využít, aby prožitky strávené mezi stromy, květinovými záhony, vodní plochou a terasami byly co nejpříjemnější a nejintenzivnější.   

Kniha vás seznámí mimo jiné s příběhy pěti vybraných zahrad, na jejichž proměně se Ferdinand Leffler spolu s jejich majiteli podílel. Nabízí také praktické tipy a osvědčené postupy, které může při kompozici a zakládání zahrady využít každý.

Podmínky soutěže     

Soutěž se koná od 20. do 31. března 2020. Předmětem soutěže jsou tři knihy Zelené pokoje. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Už známe výherce!

Knihu Zelené pokoje od Ferdinanda Lefflera vyhrávají: Anna Písaříková (Jílové u Prahy), Martin Ženíšek (Týn nad Vltavou) a Jitka Čudlá (Dačice). Všem třem výhercům gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada