Vyhrajte jedno z 10 ptačích krmítek Finch

Časopis Naše krásná zahrada je jedním z partnerů sčítání ptáků na krmítkách, které pořádá Česká společnost ornitologická. Uvnitř prosincového vydání časopisu tudíž naleznete pomocné sčítací archy a návodný článek. Společně se společností Plastia jsme pro vás navíc připravili soutěž o deset ptačích krmítek Finch.

O co přesně se hraje  

Krmítko Finch je ideální pro pozorování ptáků. Má variabilní systém upevnění: lze ho zavěsit, umístit na tyč nebo připevnit na zábradlí. Snadno se udržuje a doplňování krmení je rovněž velmi jednoduché. Objem násypky je 1,3 litru. 

Podmínky soutěže  

Soutěž se koná od zveřejnění 14. prosince do 7.00 hod. 21. prosince 2020. Předmětem soutěže jedeset krmítek Finch od společnosti Plastia. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosováno deset výherců, jejichž jména zveřejníme v tomto článku.

Už známe výherce

Ptačí krmítko Finch vyhráli: Kateřina P. (Jedomělice), Lucie D. (Brandýs nad Labem), Eliška J. (Most), Vojtěch D. (Vrbka), Milan M. (Tábor), Helena Z. (Bohutín), Dalimila K. (Brno), Lenka F. (Praha 8), Filip V. (Plzeň), Monika B. (Králův Dvůr). Všem výhercům moc gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada