Vyhrajte bateriové nůžky na živý plot

Bateriové plotové nůžky HGE 18-50 Battery Set umožňují díky rukojeti otočné o 180° vždy pohodlnou pracovní polohu (například při svislém stříhání). Kromě toho bezpečnostní zapínání oběma rukama zabraňuje neúmyslnému spuštění nůžek a funkce řezání usnadňuje řezání silnějších větví. Antiblokovací systém zase zabezpečuje práci bez přerušování a nasazovací sběrná lišta přemisťuje rovnou na zem ostříhané výhony, které by jinak skončily v živém plotu. Střižná lišta nůžek je broušená diamantem, střih je proto přesný. Součástí setu je baterie a rychlonabíječka. 

Podmínky soutěže      

Soutěž se koná od 20. do 26. května 2020. Předmětem soutěže jsou jedny bateriové nůžky na živý plot HGE 18-50 Battery Set včetně baterie 18 V a rychlonabíječky. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosován jeden výherce, jehož jméno zveřejníme v tomto článku. Cenu do soutěže věnovala společnost Kärcher. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Známe výherce!

Bateriové nůžky na živý plot HGE 18-50 Battery Set včetně baterie 18 V a rychlonabíječky vyhrává... chvilka napětí... Štěpánka Beranová (Vlašim)! Gratulujeme.

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada