Vyhrajte bateriové nůžky na trávu Kärcher

S bateriovými nůžkami na trávu GSH 18-20 Battery můžete navíc nejen ostříhat a zarovnat okraje trávníku, ale i provést střih keřů. Ke stříhání trávy slouží čepel o šířce 12 cm, kterou je možné rychle a bez použití nářadí nahradit střihací lištou o délce 20 cm určené ke střihu keřů. Součástí ceny je i Starter kit Kärcher Battery Power 18/25, který obsahuje rychlonabíječku a vyměnitelnou baterii 18 V / 2,5 Ah. Tato sada se hodí k nabíjení nůžek na trávu, ale i dalších zařízení bateriové platformy Kärcher 18 V a uvedená nabíječka dokáže příslušnou baterii nabít za 44 minut na 80 %.

Podmínky soutěže   

Soutěž se koná od 8. do 21. dubna 2020. Předmětem soutěže jsou jedny nůžky na trávu GSH 18-20 Battery a jeden Starter kit Battery Power 18/25. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosován jeden výherce, jehož jméno zveřejníme v tomto článku. Cenu věnovala do soutěže firma Kärcher. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Už známe výherce!

Nůžky na trávu GSH 18-20 Battery a jeden Starter kit Battery Power 18/25 vyhrává Lenka Švábková (obec Závada). Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada