Soutěž o tři sady zahradnických probiotik

Mikroorganismy ovlivňují naše zdraví i stav celé planety více, než jsme tušili. Probiotické bakterie nám pomáhají, zlé škodí. Když „špatné“ bakterie přemohou ty dobré, můžeme onemocnět. Když převažují ty „hodné“, jsme odolnější, máme lepší náladu, zažívání i imunitu. Obrovské síly probiotik nyní umíme využít i při péči o zahradu a pokojové rostliny. A že to výborně funguje, dokazují testy (nejen) na Mendelově univerzitě.

Přátelské bakterie zajistí rostlinám přirozenou výživu, takže můžete méně hnojit: rozkládají zbytky rostlinných i živočišných těl na základní živiny a upravují je tak, aby je rostliny uměly vstřebat. Podporují tvorbu i růst kořenů. A navíc: probiotika weiki zásadně zlepší zdraví rostlin a podpoří je v růstu. Rostliny více plodí, kvetou a lépe vzdorují škůdcům, mrazu i suchu. Probiotika také urychlují zrání kompostu. To vše přírodní a ekologickou cestou. Bez chemie bude také to, co vypěstujete a sníte.

Podmínky soutěže 

Předmětem soutěže jsou tři Velké zahradnické sady weiki, přičemž každá obsahuje pět balíčků probiotik pro zdravé rostliny a půdy (Přátelské bakterie weiki pro celou zahradu, Probiotika weiki pro květiny, Přátelské bakterie weiki pro zeleninu, Prospěšné bakterie weiki pro rajčata a Efektivní mikroorganismy weiki pro zdravý kompost).

Soutěž se koná od 10. do 16. června 2020. K výhře je nutné odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Cenu do soutěže věnovala společnost Manetech a.s. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Už známe výherce

Velkou zahradnickou sadu weiki vyhrávají Jindřiška Černohorská (Domažlice), Vendula Janků (Slušovice) a Ivo Neterda (Bolehošť). Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada