Soutěž o 3 škrabky k odstranění námrazy

Škrabka na led EDI 4 odstraní bez námahy jedním tahem i silné vrstvy ledu na sklech vašeho vozu. Postačí jemný tlak shora, kterým roztočíte disk a zbavíte auto ledu jako mávnutím kouzelného proutku.  

O co přesně se hraje 

Elektrická AKU škrabka na led EDI 4 s rotujícím diskem a šesti robustními plastovými čepelemi je vhodná jak pro čelní a zadní sklo, tak pro boční okna automobilu. Jedno nabití baterie vystačí na několik použití a potřebu nabití signalizuje integrovaná LED kontrolka. Kompaktní design škrabky spolu s ochranným krytem usnadní manipulaci a skladování. Pokud se nože opotřebují, lze kotouč vyměnit bez použití nářadí (disk nabízí firma Kärcher jako náhradní díl).

Podmínky soutěže 

Soutěž se koná od zveřejnění 15. října do půlnoci 28. října 2020. Předmětem soutěže jsou tři škrabky na led EDI 4 od společnosti Kärcher. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Známe výherce!

Elektrickou AKU škrabku EDI 4 na led a námrazu vyhráli Jaroslav Š. (Třemošná), Jarmila M. (Sezimovo Ústí) a Jaroslav V. (Přelouč). Všem třem výhercům gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada