Zahrajte si o 3 rodinné lístky do Mirakula

V Parku Mirakulum najdete monumentální hrad, minizoo, velké trampolíny a spoustu dalších menších i větších originálních herních prvků, které mnohdy popírají fyzikální zákony, ale také naučnou lesní stezku či políčka ukazující středoevropské zemědělské plodiny.

Oblíbeným mirakulovským hitem je propojení Lesního města a Lanového centra. Jedná se o obrovské přírodní průlezky plné visutých můstků, lanových stezek a překážek, kterými můžete procházet nejrůznějšími směry a v několika patrech. Tato dvě místa jsou propojena 65metrovým bludištěm, které vede korunami stromů, čímž vzniklo největší Lanové centrum v republice. A pozor – otevřený je také Vodní svět. Tak plavky s sebou!

Podmínky soutěže       

Soutěž se koná od 4. srpna do půlnoci 10. srpna 2020. Předmětem soutěže jsou tři rodinné vstupenky do Parku Mirakulum. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Cenu do soutěže věnoval Park Mirakulum. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Už známe výherce!

Rodinnou vstupenku do Parku Mirakulum vyhráli: Veronika Košvancová (Nymburk), Šárka Kepáková (Teplice) a Jiří Hudeček (Toužim). Všem výhercům gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada