Soutěž o 3 balíčky levandulové kosmetiky Saloos

Levandule je nejuniverzálnější, nejpoužívanější a také nejoblíbenější bylinkou. Kosmetika z ní hýčká a omlazuje pleť, zklidňuje alergické reakce a urychluje regeneraci podrážděné pokožky po opalování, menších popáleninách i svědivých bodnutí hmyzem. Díky své nádherné vůni má také harmonizující účinky na psychiku, dokáže zklidnit při stresu a pomáhá při nespavosti.

O co přesně se hraje 

Soutěžní levandulový balíček od společnosti Saloos obsahuje 100% přírodní bio deodorant s unikátní superabsorpční složkou CareMagTM D z Mrtvého moře, regenerační obličejový a hydrofilní odličovací olej a osvěžující květinovou vodu.  

Podmínky soutěže 

Soutěž se koná od zveřejnění 15. října do půlnoci 21. října 2020. Předmětem soutěže jsou tři balíčky aromaterapeutické levandulové kosmetiky Saloos. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Už známe výherce

Balíček aromaterapeutické levandulové kosmetiky Saloos vyhrála Jana S. (Pardubice), Anna K. (Rumburk) a Zita Š. (Fryčovice). Všem výhercům gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada