Hrajte s námi o tlakovou myčku Kärcher

Tlakovou myčku K 5 Premium Smart Control je možné propojit s mobilní aplikací společnosti Kärcher, v níž najdete podrobné montážní pokyny, doporučení k údržbě a péčio myčku a praktické tipy a triky pro snadnější, rychlejší a efektivnější čištění. 

Zařízení disponuje režimem Boost pro zvýšení výkonu při čištění odolných nečistot. Vysokotlaká pistole G 180 Q Smart Control s LCD displejem a pracovní nástavec Multi Jet 3 v 1 nabízejí maximální kontrolu: tlak se nastavuje přímo na tlakové pistoli nebo se na tlakovou pistoli přenáší prostřednictvím mobilní aplikace. Další výbavou je čisticí systém Plug ‘n’ Clean, hliníková teleskopická rukojeť, parkovací poloha a snadno přístupné příslušenství. 

O co přesně se hraje  

Předmětem soutěže je jedna tlaková myčka K 5 Premium Smart Control od společnosti Kärcher, která je vybavena Bluetooth připojením, poradcem prostřednictvím mobilní aplikace Kärcher, režimem Boost pro extra výkon, tlakovou pistolí G 180 Q Smart Control a pracovním nástavcem Multi Jet 3 v 1. Součástí balení je buben na navíjení hadice. 

Podmínky soutěže  

Soutěž se koná od zveřejnění 9. dubna do 7.00 hod. 15. dubna 2021. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosován jeden výherce, jehož křestní jméno a místo bydliště zveřejníme v tomto článku.

Už známe výherce

Tlakovou myčku K 5 Premium Smart Control od společnosti Kärcher vyhrála Eva H. z Lubné u Rakovníka. Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada