Hrajte o 5 rodinných lístků do Botanicusu

Snahou společnosti Botanicusu je připomenout a předvést zapomenutá řemesla a ukázat význam a podíl řady přírodních materiálů při výrobě samozřejmých věcí, které nás obklopují. Zahrady Botanicus proto tvoří vzájemně propojené produkční a okrasné plochy, které se prolínají i s Centrem řemesel. Důvodem k vybudování zahrad však bylo nejen pěstování rostlin a bylin pro jejich další zpracování a výrobu různých produktů, ale i možnost poznání a odpočinek návštěvníků. Lidé se zde mohou jen tak procházet nebo využít rozsáhlé prostory zahrad k poznávání botanických druhů stromů a bylin. 

Podmínky soutěže       

Soutěž se koná od 7. července do půlnoci 13. července 2020. Předmětem soutěže je pět rodinných vstupenek do Bylinných zahrad a Centra řemesel Botanicus. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosováno pět výherců, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Cenu do soutěže věnoval Botanicus. Úplná pravidla soutěže najdete zde. 

Už známe výherce

Rodinnou vstupenku do Bylinných zahrad a Centra řemesel Botanicus vyhrává: Vojtěch Škrlant (Hořovice), Petr Černý (Aš), Albert Sokolovec (Praha 4), Jitka Beraczková (Havířov) a Lucka Pokorná (Litoměřice).

Všem výhercům gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada