Hra o 5 rodinných lístků do Botanicusu

Bylinné zahrady Botanicus byly založeny na jaře roku 1999 a všech 30 ha je obhospodařováno ekologicky. Postupem času vzniknul fungující systém vzájemně propojených produkčních a okrasných ploch, které se zároveň prolínají s Centrem řemesel. Cílem tohoto Centra je připomenout a předvést zapomenutá řemesla a ukázat význam řady přírodních materiálů při výrobě věcí, které nás obklopují. Plánujete-li rodinný výlet s dětmi, jsou zahrady Botanicus pro vás tím pravým.

Páv v zahradě
Info ikona

V zahradách najdete i ohradu s hospodářskými zvířaty, ve které se mezi perličkami, kachnami a krůtami pasou ovce a kozy. Volně se po zahradách procházejí pávi.

Foto: Botanicus

Podmínky soutěže        

Soutěž se koná od 11. srpna do půlnoci 17. srpna 2020. Předmětem soutěže je pět rodinných vstupenek do Bylinných zahrad a Centra řemesel Botanicus. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosováno pět výherců, jejichž jména zveřejníme v tomto článku. Cenu do soutěže věnoval Botanicus. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

Už známe výherce

Rodinnou vstupenku do Botanicusu vyhrávají: Markéta Holubová (Bečváry), Vlasta Havelková (Týnec nad Sázavou), Milan Novák (Praha 5), Jiří Trenčínský (Praha 5) a Milena Kuncová (Nezvěstice). Všem výhercům gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada