Vlastní CEWE FOTOKNIHA z  letní dovolené

A jak nejlépe uchováte své vzpomínky? Vytvořte si z nich vlastní příběh, který poskládáte do CEWE FOTOKNIHY. Přidejte do textů i různé detaily, ať si je můžete kdykoliv připomenout. Vyprávějte svůj příběh ostatním.

Asistent, který vám se vším pomůže

Navštivte náš web cewe.cz a stáhněte si program CEWE fotosvět zdarma. Vše ostatní nechte na nás. V programu totiž najdete spoustu tematických designových šablon, které prahnou po vašich fotkách. A nejlepší vychytávkou tohoto programu je šikovný asistent, který dle instrukcí sestaví celou knihu za vás. Vy pak knihu jen zkontrolujete a dovedete k dokonalosti. 

Vlastní CEWE FOTOKNIHA z letní dovolené
Info ikona

Pokud vám můžeme předat cennou radu do začátku, zvolte si formát XL, který je velice oblíbený u našich zákazníků právě díky svým rozměrům. Jelikož jde o čtvercový formát, můžete vedle sebe libovolně umístit fotky jak na šířku, tak na výšku. Místo se najde pro každou. 

Pro vaše vzpomínky jen to nejlepší 

Každá CEWE FOTOKNIHA je jedinečná, právě díky vašim vlastním fotografiím uvnitř. Proto si zaslouží i výjimečné povrchové efekty na tvrdou vazbu. Pomocí těchto efektů zvýrazníte jakýkoliv text či si vyberete jakoukoliv grafiku se zapracovaným efektem. V programu najdete průhledný parciální lak, lesklý zlatý, stříbrný či rose gold efekt. Každý vypadá na vazbě dokonale.   

Vaše spokojenost s CEWE fotoprodukty je pro nás na prvním místě, garantujeme vám proto tu nejvyšší možnou úroveň kvality a služeb. Pokud se i přesto stane, že nebudete spokojení, můžete do 4 týdnů váš CEWE fotoprodukt vrátit a my vám ho vyhotovíme znovu nebo vám vrátíme peníze. 

Vlastní CEWE FOTOKNIHA z letní dovolené
Info ikona

Pro přírodu děláme maximum 

Naše výroba je klimaticky neutrální. To znamená, že nevyhnutelné emise CO₂ jsou kompenzovány certifikovanými projekty na ochranu klimatu. Od roku 2016 podporujeme mimo jiné projekt Kasigau Wildlife Corridor v Keni, který se zabývá ochranou lesů a obnovou lesních porostů. 

Čím více knih, tím větší radost 

Byli s vámi na dovelené i vaši blízcí? Udělejte jim radost. Objednejte jim také vaši krásnou knihu, kterou jste sestavili. Množstevní slevy jsou automaticky už od 2 kusů. Můžeme vám už teď slíbit, že udělá obrovskou radost všem. CEWE FOTOKNIHA je tím nejkrásnějším vánočním dárkem. Vytvoříte si ji teď, dokud máte vzpomínky v živé paměti, a máte rovnou dokonalý dárek pod stromeček. Žádné oko nezůstane suché. 

Připravili jsme pro vás ještě daleko víc inspirace, projděte si naši podstránku.

Měření

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada