Jarní slevy nejen na zahradní pomocníky: Nenechte si ujít tyto nabídky!

1. Sleva 20 % na vše pro zahradu a dílnu v Datartu 

Potřebujeme nové zahradní nůžky. A co vy? Taky vám dosloužilo nářadí nebo vám něco důležitého chybí v dílně? V Datartu najdete vše, co potřebujete pro své zahradní i kutilské projekty. A teď s 20% slevou na značky Black&Decker, Fieldmann, Einhell, Dewalt, Hihoki, Stanley-Fatmax a 15% na značku Bosch. 

Fieldman
Info ikona

2. Sleva 25 % na opalovací krémy 

V drogerii Rossmann seženeme téměř všechno, co potřebujeme. Momentálně máme zaostřeno na opalovací krém, aby nás na zahradě nebo u bazénu nespálilo sluníčko. Pořídíme si je i do zásoby – teď s 25% slevou! 

Rossman
Info ikona

3. Sleva 50 % na vonné svíčky 

Těšíte se, až si budete moci večer posedět na balkóně nebo v altánu? My máme rádi svíčky s relaxační vůni levandule, citronové trávy nebo bavlny. Pořídit si je můžete během Dnů Marianne v Candlemanii stejně jako my, s 50% slevou! 

Vonne svicky
Info ikona

4. Sleva 25 % na barefootovou obuv 

Chcete mít pocit, jako byste se stále procházeli po zemi bosí? My ano. Proto chceme nakupovat u prémiové barefootové značky Rock Spring. Boty vhodné k celodennímu nošení a navíc s 25% slevou! To se vyplatí. 

Barefoot
Info ikona

5. Sleva 25 % na čaje 

K pravému relaxu po dobře vykonané práci nebo výletu v přírodě patří i šálek chutného čaje. U značky Ahmad Tea London seženete čaje zelené, černé, ovocné i bylinné. My si dáme v létě rádi všechny druhy – pořádně vychlazené. 

Ahmad tea
Info ikona

6. Kuchařky APETIT a TOP RECEPTY se slevou 50 % 

Inspirace mezi kolegyněmi z našich dvou redakcí – Apetit a Top recepty – je vždy vzájemně obohacující. Jak nejlépe zužitkovat úrodu? Příprava chutných pokrmů z čerstvých surovin je opravdovým pokladem. Aktuálně se těšíme na novinku edice Apetit – kuchařku „Slavná vejce“. Rodinu a přátele potěšíme svěžími recepty z kuchařky Jahody. Sousedka ocení praktickou příručku pro zpracování zeleniny – Mrkev, Dýně, Cuketa. A našemu šéfredaktorovi Jiřímu uděláme radost kuchařkou Snídaně a svačiny. Nezapomeňte, že nyní máte jedinečnou příležitost objednat tyto kuchařky za nejvýhodnější ceny – levněji než během Dnů Marianne je nepořídíte. 

Kucharky Apetit
Info ikona

Kde najdete všechny nabídky a slevy? 

Na stáncích jsou právě v prodeji dubnová vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení nebo Marianne Venkov & styl se slevovými kupony Dny Marianne! Projděte si v předstihu všechny slevy do více než 2000 obchodů a e-shopů po celé ČR. 

A pokud chcete mít při nakupování volné ruce a nezdržovat se stříháním kuponů, stáhněte si naši mobilní aplikaci Dny Marianne ještě dnes.🌼🌿🛒 

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada