Aku-nůžky pro lehčí práci a dokonalý řez

Akumulátorové nůžky na větve nebo na trávu a živé ploty se mohou hodit každému zahrádkáři. Práce s klasickými zahradními nůžkami je vyčerpávající a po čase z nich bolí zápěstí i prsty. Obzvláště ženy uvítají lehké a zároveň výkonné aku-nůžky, které jim práci na zahradě usnadní. 

Aku-nůžky EasyPrune
Info ikona

Akumulátorové nůžky EasyPrune zvládnou výhony a větve až do průměru 25 mm.

K řezu květin i prořezávce dřevin 

Zahradní aku-nůžky EasyPrune dokážou díky technologii Power Assist Technology vyvinout větší střižnou sílu, a zvládnou proto těžkou práci i bez vašeho úsilí. Pomocný pohon nůžek se totiž automaticky aktivuje, jakmile zaznamená odpor, a snižuje tak namáhání rukou, ke kterému při používání klasických nůžek dochází. 

Nůžky jsou určené ke střihu, resp. řezu všech květin a dřevin, a to až do průměru stonků nebo větví 25 mm. Jsou vybaveny mimoběžným řezným systémem se dvěma čepelemi – provedený řez je proto hladký, čistý a bez deformací, což přispívá k dobrému zdravotnímu stavu stříhaných rostlin. S akumulátorem o napětí 3,6 V dokážou nůžky provést až 450 řezů na jedno nabití. Používání nůžek je snadné a intuitivní, stejně jako jejich nabíjení přes kabel s mikro USB. 

Aku-nůžky EasyShear
Info ikona

S nůžkami EasyShear můžete zarovnat okraje trávníku a po výměně nožů tvarovat keře.

Na živé ploty a okraje trávníku 

Praktické jsou i aku-nůžky EasyShear, které se uplatní při zastřihávání okrajů trávníku a po výměně nožů i při tvarování keřů. Nůžky jsou lehké (váží pouhých 530 g), dobře vyvážené, pohodlně se ovládají a díky kompaktnímu designu i snadno skladují. Jejich výkon zajišťuje integrovaný lithium-iontový 3,6V akumulátor, o jehož nabití informuje jednoduchý indikátor. 

Zárukou čistého a přesného řezu nůžek jsou laserem řezané a diamantem broušené nože. Jejich výměnu lze provést bez jakéhokoli nářadí – stačí nůžky otočit na stranu, stáhnout kryt, vložit žádaný nástavec a posunout kryt zpět. Nůžky jsou tak připraveny k použití během několika sekund. 

Předplaťsi & Ušetři

Předplatné Naší krásné zahrady