Co ochutná a vyzkouší během Dnů Apetit redakce Naší krásné zahrady? Dobrou kávu, kvalitní víno, poctivý vývar...

Dny Apetit nabízejí možnost koupit si za zvýhodněnou cenu všechno, co souvisí s gastronomií. V týdnu od 13. do 19. června si budete moci pořídit vše od spotřebičů, přes dekorace po delikatesy. Slevy až 30 % přímo vybízejí k tomu nakoupit si různé suroviny a dobroty do zásoby nebo si splnit sen v podobě nového kuchyňského robotu. Aby vám nic neuteklo, nastudujte si podrobný přeled všech připravovaných nabídek:

Dny Apetit –⁠ přehled všech nabídek

Inspirovat se můžete i tipy z naší redakce, která se oblíbených Dnů Apetit nemůže dočkat stejně jako vy!

Šálek kávy
Info ikona

Jiří Dvořák, šéfredaktor

Šéfredaktor Jirka vyznává zdravý životní styl, na co ale nedá dopustit, je dobrá káva. V e-shopu dokonalakava.cz proto chce během Dnů Apetit využít slevu 20 % ma výběrovou kávu a zváží i nákup nového kávovaru, na nějž se vztahuje 15% sleva. Na webu rodinné pražírny Espresso Longberry si zase plánuje vybrat některou z 40 druhů plantážních káv z pěstitelských zemí celého světa. Zvlášť když k nákupu obdrží 100g balení kávy jako dárek.

Sklenice s vínem a sýr
Info ikona

David Jílek, grafik

Grafik David je vychutnávač, který si užívá života, dobrého jídla a vína. Radost mu proto udělá lahodné naturální víno, které si během Dnů Apetit hodlá objednat na winegeek.cz se slevou 20 %. Jelikož rád ochutnává různé novinky, nenechá si ujít ani ovocná vína z českého ovoce. Mají totiž plnou chuť a jedinečnou vůni a navíc je na rybizak.cz pořídí za zvýhodněnou cenu. K vínům se ale vždy hodí ještě něco k zakousnutí, a proto zavítá i do prodejny La Formaggeria Gran Moravia, kde nabízejí bohatý výběr sýrů a italských specialit.

Prostředný stůl na zahradě
Info ikona

On-line redaktorka známá jako Monika Kulhavá

Já miluju polévky. Často ale nemám čas na pořádnou přípravu, a proto si během Dnů Apetit vyberu některý z poctivě tažených a pěkně vyčekaných vývarů v e-shopu konecnevyvar.cz. Pro srovnání otestuji i Bujónku z bujonka.cz, která v sobě skrývá spoustu zeleniny, koření a bylinek. Slevu 20 % beru u obou vývarů jako bonus.

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada