Soutěžte o deset Zábavných kalendářů

Autorka knih o jídle, herečka Kateřina Winterová, se rozhodla vzkřísit dávnou módu zábavných českých kalendářů. Posbírala dobové texty, postřehy a staročeské pranostiky a vytvořila kalendář, v němž si budete moci po celý rok číst o tradicích a dřívějších zvycích.

V diáři jsou zaznamenané významné a žertovné dny i různé rady a zdobí jej dobové ilustrace. Součástí kalendáře je také tabulka sběru bylinek, prostor na poznámky, zadní papírová kapsa na drobnosti, uzavírání na gumičku a poutko na propisku.

 

 

Podmínky soutěže 

Soutěž se koná od 16. do 28. ledna 2020. Předmětem soutěže je deset kusů Zábavného kalendáře Kateřiny Winterové k upotřebení v jubilejním roce 2020. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí vylosujeme deset výherců, z nichž každý obdrží jeden z Kalendářů. Jména výherců zveřejníme v tomto článku. Úplná pravidla soutěže najdete zde. 

Už známe výherce!

Z velkého množství soutěžících bylo vylosováno následujících deset výherců:

Sára Středulinská (Zlín), Markéta Němčanská (Ratíškovice), Jan Cestr (Malé Žernoseky), Josef Vykopal (Holešov), Jana Papadopulosová (Šumperk), Renata Motelková (Břeclav), Blanka Petříčková (Smiřice), František Hlásný (Býšť), Petr Zborník (Borovnice), Karel Špecián (Louny).

Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada