Hrajte o přednášku Ferdinanda Lefflera

„Podařený koncept zahrady si dokážete vytvořit sami, my vám jen ukážeme, jak na to,“ říká o svých přednáškách Ferdinand Leffler ze zahradního Atelieru Flera. Jedna z pěti vstupenek na některou z jeho přednášek teď může být vaše. 

Pravidla soutěže 

Soutěžit se bude na webu časopisu Naše krásná zahrada a zároveň na jeho Facebooku a Instagramu. Zapojit se do soutěže bude tedy možné hned na třech místech.

Soutěž začíná v pátek 11. října a výherci budou vybráni během pěti losování, která se uskuteční vždy sedm dnů před termínem vybrané přednášky. Konec soutěže je shodný s termínem posledního losování, tzn. 8. 11. Do každého slosování o vstupenku na daný termín budou zahrnuti soutěžící ze všech tří on-line médií. V případě, že se do dvou dnů nepodaří zkontaktovat výherce ze sociálních sítí, proběhne další losování. Každý soutěžící může být vylosován jen jednou. 

Podmínkou soutěže je uvést, o který termín přednášky máte zájem, a odpovědět na otázku, která ze zahrad realizovaných Atelierem Flera se vám líbí nejvíce. Na webu je navíc nutné vyplnit kontaktní údaje. Výherce ze sociálních sítí požádáme o kontakt až po vylosování. Jména nebo nicky vylosovaných výherců budeme průběžně zveřejňovat na webu, FB i IG Naší krásné zahrady.

Kdy a kde se konají přednášky 

Soutěžit se bude o vstupenky na následující přednášky. Podrobnosti najdete na webu www.fleraacademy.com 

Přednáška Typy zahrad: 

  • 24. 10. 2019 Impact Hub, Praha – 19 hod. (losování 17. 10.) 
  • 12. 11. 2019 Otevřená zahrada, Brno – 18 hod. (losování 5. 11.) 
  • 13. 11. 2019 Design Factory, Bratislava – 18 hod. (losování 6. 11.) 

Přednáška Koncept zahrady: 

  • 31. 10. 2019 Impact Hub, Praha – 19 hod. (losování 24. 10.) 

Přednáška Koření zahrady: 

  • 7. 11. 2019 Impact Hub, Praha – 19 hod. (losování 31. 10.) 

Jak se zapojit do soutěže 

Vyberte si jeden z termínů přednášek (nebo soutěžte o všechny) a odpovězte na zadanou otázku na kterémkoli (nebo všech třech) on-line kanálu časopisu. V termínu slosování sledujte zveřejnění výsledků.

Už známe první výherce

Vstupenku na přednášku Typy zahrad, která se bude konat 24. 10. v prostorách pražského komunitního a coworkingového centra Impact Hub, získala Jana Koubíková.

Vstupenku na přednášku Koncept zahrady, která se bude konat 31. 10. v prostorách pražského komunitního a coworkingového centra Impact Hub, získala Lucie Tirbová.

Vstupenku na přednášku Koření zahrady, která se bude konat 7. 11. v prostorách pražského komunitního a coworkingového centra Impact Hub, získala Anna Písaříková.

Vstupenku na přednášku Typy zahrad, která se bude konat 12. 11. v brněnské Otevřené zahradě, získala Kateřina Marková.

Vstupenku na přednášku Typy zahrad, která se bude konat 13. 11. v bratislavské Design Factory, získala Silvia Vojteková.

Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada