Stylový paletový nábytek na vaší terase

Základem je dřevěná paleta 

Budete-li mít štěstí seženete paletu buď zdarma, nebo ji koupíte za pár desetikorun. Stačí ji zbrousit, opracovat a dle fantazie i nalakovat či namořit. Na horní část palety doporučujeme ještě přilepit nebo jinak připevnit netkanou textilii, aby hrubší povrch dřeva nezatrhával polstry. A základ je hotov.

Originální barevné polstry 

Pohodlí vám zajistí kolekce Garden Spirit od francouzské značky TODAY, která nabízí krásné a neokoukané polstry šité na míru přímo euro paletám v rozměru 80x120 cm. Ty můžete ještě doplnit opěráky či područkami. Získáte tak jedinečné křeslo, které láká k odpočinku a lenošení. Spojením několika palet zase vytvoříte parádní odpočinkovou lavici.

Jen na vaší fantazii záleží, jestli zvolíte polstry v jedné barvě nebo vytvoříte veselé kombinace. Můžete vybírat z pěti barev, které jsou inspirované barevným vzorníkem Pantone. Ať už tedy zkombinujete jakékoli barvy, vždy budou sladěné.  

Nezapomeňte na doplňky 

Posezení hotovo? Nezapomeňte na doplňky! Rozveselte terasu ještě pufy, závěsnými i dekoračními polštáři a dekami na přikrytí. A to vše samozřejmě ve stejných barvách! Jídelní část terasy můžete osvěžit podsedáky ze stejné kolekce a stejných barev. Nebo hoďte vyšší futony jen tak na zem a stolujete ve stylu Dálného či Blízkého východu. 

Vytvořte si místo, kde můžete vydechnout a relaxovat, vždyť si to přece zasloužíte. Více informací najdete na www.i-living.cz.

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada