Vychází červnové číslo Naší krásné zahrady

Vybíráme z témat, na která se můžete těšit za obálkou:

Kam se v zahradě zašít? Snad na každé zahradě jsou místa, kde se krásně odpočívá. Jen o nich možná nevíte… Pomůžeme vám je najít a napovíme, jak je zařídit, aby vám tam bylo nejlíp na světě!

K čemu všemu jsou dobré jahody? K snědení, samozřejmě. A k přípravě prvních letních dezertů. A taky jako materiál k tvorbě jednoduchých dekorací… A hlavně jako záminka k jahodové párty!

Pěstujete bylinky? Jak by ne… Máme pro vás tipy od Ferdinanda Lefflera, jak proměnit celou zahradu v oázu bylinkových vůní.

Které růže se líbí včelám? Některé ano, některé ne: schovávají totiž pyl a nektar mezi hustými květními lístky. Chystáte-li se sázet růži, napovíme vám, kterou vybrat, abyste potěšili včely, motýly a další užitečný hmyz.

Patří pes na zahradu? Samozřejmě že ano – tak jako všichni členové rodiny… Shromáždili jsme pro vás tipy, jak zahradu upravit, aby v ní domestikovaným čtvernožcům bylo příjemně a bezpečno.

Který mulč se kam hodí? Je lepší zakrýt půdu kůrou, oblázky, nebo trávou? Jak kdy. Připravili jsme pro vás malého, ale zatraceně praktického průvodce mulčováním.

 

Nové číslo už je na stáncích nebo si ho předplaťte na našem webu s poštovným zdarma.

 

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada