Říjnová Naše krásná zahrada je tu

Říjnovému číslu Naší krásné zahrady vládne podzim: ať už píšeme o výsadbě cibulovin, o obřích trvalkách, které právě kvetou, o výzdobě podzimní terasy, nebo o sklizni a zpracování jablek. Ferdinand Leffler přichází s tipy, jak začlenit ovocný strom do okrasné zahrady. A na podzim (snad) přijde vhod i pár nápadů na zpracování všeho, co zrovna dozrává na záhonech a větvích: co třeba vyzkoušet sušené papriky?

Co je na podzimu nejhezčí? Barvy… A my pro vás máme nápady, jak můžete podzimními tóny – ať už v podobě listů, nebo květů – co nejkrásněji vybarvit svou zahradu.

Kdy sázet cibuloviny? Právě teď, samozřejmě… My vám ale napovíme, jak na to, ukážeme zajímavé rody a druhy a přidáme pár praktických tipů. Takže s chutí do toho!

Urodilo se vám? Gratulujeme! Jenže co s přebytkem paprik, rajčat, řepy nebo bylinek... Máme pro vás pár receptů na zavařování a sušení, které určitě stojí za vyzkoušení.

Jak využít dlaždice? Způsobů je spousta… My jsme pro vás připravili ukázky teras, cest a odpočívadel, která zajímavě vypadají a zároveň po nich můžete bezpečně chodit.

Patří ovocné stromy na okrasnou zahradu? To se ví, že ano. Zahradní architekt Ferdinand Leffler přichází s náměty, jak je nejlépe začlenit, a také s tipy na málo známě dřeviny, které stojí za to pěstovat.

Chcete si být jisti, že vám žádné příští vydání Naší krásné zahrady neuteče? Předplaťte si ji, dostanete ji do schránky vždy s malým předstihem a poštovné je na nás!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada