Nový speciál: Nejhezčí záhony

Vybíráme z obsahu:

  • Která trvalka je dlouhověká, nenáročná a kvete několik měsíců? Například řebříček. A my víme (a poradíme), který vybrat, kde se mu bude dařit a jaký doprovod mu pořídit.
  • Tvoří růže a levandule opravdu ideální pár? Ne tak docela… I když se o nich často píše jako o dokonalé dvojici, jejich nároky se liší. Napovíme vám, jaký doprovod vybrat pro levandule a taky jak to zařídit, když je přece jen chcete zkombinovat s královnou květin.
  • Kde roste kalimeris? Skoro nikde, ale mohla by být doma (a kvést od června až do září) na vaší zahradě. Stejně jako kříženka, baptisie, uvulárie a další neprávem přehlížené (ale osvědčené) trvalky.
  • Které rostliny vypadají nejlíp po odkvětu? Okrasné trávy. Jejich suchá stébla, klasy a laty rozvolňují záhony a krášlí je i v době, kdy je nouze o květy. Máme pro vás několik tipů, jak je v zahradě využít.
  • Patří kopretiny na louku nebo na záhon? Jak které… Poradíme vám, který druh kam zasadit a jak se o kopretiny starat, aby vám kvetly jako o závod...

Druhý speciál letošního roku je právě teď na stáncích, koupit ho můžete i on-line a nebo si ho rovnou předplaťte spolu s jednotlivými čísly. Vyjde vás to výhodněji a poštovné je na nás!

 

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada