Jaká je listopadová Naše krásná zahrada: nakoukněte za obálku

Vybíráme z obsahu:

  • Kvete na zahradě ještě něco? Ale ano… a můžete si vsadit na to, že mezi kvetoucími trvalkami, na které při procházce listopadovou zahradou narazíte, budou hvězdnice, listopadky nebo rozchodníkovce (případně rovnou všechny tři). My pro vás máme pár nápadů, jak je využít, a taky několik pěstitelských tipů.
  • Jak se vybírá strom? Ne zrovna snadno… My vám poradíme, na co při volbě druhu a odrůdy myslet, abyste jednou nemuseli krásně (ale trochu moc) narostlý strom kácet.
  • Co se zahradou v kopci? Upravit na oázu pozemských radostí, co jiného… Jak na to, poradí zahradní architekt Ferdinand Leffler.
  • Máte v zahradě neviditelná místa? Stává se to: krásné zákoutí, záhon nebo třeba plastiku vám žádný návštěvník nepochválí – protože si jich nevšiml. Naštěstí existují způsoby, jak zajímavé prvky v zahradě zvýraznit – a my vám je ukážeme.
  • Čím zkrášlit zimní terasu? Co třeba nádobami, v nichž rostou pozdní trvalky, trávy a stálezelené dřeviny, které vydrží až do jara… Máme pro vás osm osazovacích plánů a každý stojí za pokus.

Nové vydání už čeká na stáncích. Jestli ho chcete dostávat každý měsíc o pár dní s předstihem a jistotou, že vám neuteče, rovnou si ho předplaťte. Je to cenově výhodnější a dopravu platíme my.

 

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada