Vyhrajte jednu z pěti hamak od Televize Seznam

Lehčí to budou mít ti z vás, kteří pravidelně sledují Zahradní proměny na Televizi Seznam. V tomto pořadu se můžete mj. inspirovat, jak z obyčejné zahrady udělat oázu klidu a pohody, místo pro odpočinek i rodinné chvíle nebo prostor plný interaktivních prvků, které budou bavit děti i dospělé.

V páté řadě Zahradních proměn se utká zkušená zahradnice Charlie Dimmocková a oceňovaní zahradní architekti David Rich a Harry Rich. O tom, který ze zahradních návrhů se bude realizovat, rozhoduje vždy majitel zahrady. Pokud chystáte proměnu vaší zahrady, nenechte si pořad ujít.

O co přesně se hraje  

Předmětem soutěže je pět závěsných hamak od Televize Seznam. Hamaky jsou pohodlné, dokonale se přizpůsobí vašemu tělu, nezaberou mnohou místa a pokaždé je můžete zavěsit jinam a jinak. Zkrátka pohoda a příjemné houpání. 

Podmínky soutěže    

Soutěž se koná od zveřejnění 3. června do 7.00 hod. 13. června 2021. K výhře je nutné správně odpovědět na naši otázku a vyplnit kontaktní formulář. Z došlých odpovědí bude vylosováno pět výherců, jejichž křestní jméno a místo bydliště zveřejníme v tomto článku. 

Už známe výherce

Hamaku od Televize Seznam vyhrávají: Pavel P. (Pohořelice), Zuzana R. (Rohatec), Růžena F. (Liberec), Michael P. (Dvůr Králové nad Labem) a Michaela K. (Sokoleč). Gratulujeme!

Naše krásná zahrada

Předplatné časopisu Naše krásná zahrada