Prosincová Naše krásná zahrada: co všechno v ní najdete?

Pro ty, kteří teď v zahradě postrádají barvy, máme přehlídku dřevin s ozdobnými plody, které vydrží přes zimu. Pro ty, kterým chybí květy, jsme připravili článek o kaméliích (právě rozkvétají). A pro všechny procházku zahradou, která vypadá zajímavě i v době, kdy listy a květy nahradí jinovatka. Přesvědčte se...

Vánoční terasa Nabízíme několik nápadů, jak dodat vánoční náladu prostoru před domem – od venkovního stromečku přes věnce až po čemeřice. 

Plody (nejen) pro okrasu Přehlídka stromů a keřů, které právě teď krášlí zahradu barevnými plody: mnohé z nich udělají radost nejen vám, ale i ptákům a dalším živočichům. Který druh nebo odrůda se hodí na vaši zahradu? A jak se o ně nejlépe postarat? 

Kamélie Právě rozkvétá něžná exotická květina, která vám může dělat radost nejen v zimní zahradě, ale i venku… 

Proměna Dvě úpravy rozlehlé předzahrádky: buď do podoby záhonu s prérijními trvalkami a pergolou, nebo na dekorativní výsadbu s dřevinami a lavičkou. 

Bílé Vánoce Prohlédněte si dekorace, jimž dominuje barva sněhu… a které podle našich návodů snadno zvládnete vyrobit. 

Jak na sníh Seznamte se s technikou, která vám pomůže uklidit bílou nadílku z chodníků a cest. 

Jak nasadit rýč Projděte si návod na jednoduchou opravu rýče, do které se čas od času musí pustit každý, kdo se pravidelně stará o zahradu. 

Jablka Malý přehled červených odrůd, které nejen chutnají, ale právě teď na Vánoce je můžete využít jako dekorace. A k tomu několik jablečných receptů. 

Silné kosti Nepřehlédněte potraviny a přírodní prostředky, které vám pomůžou udržet si rovná záda. 

Užijte si prosinec i Naší krásnou zahradu. 

Pro objednání prosincového čísla, nebo rovnou ročního předplatného, klikněte sem