Objednejte si roční předplatné Naší krásné zahrady a získejte k němu balíček péče Nivea Q10

S předplatným Naší krásné zahrady oproti ceně na stánku ušetříte a každý měsíc obdržíte do schránky časopis plný zahradní inspirace. Při následné obnově předplatného navíc můžete využít nabídku speciální ceny. Více informací a objednávkový formulář najdete PŘÍMO ZDE.  

Co přesně balíček Nivea obsahuje?

K ročnímu předplatnému nyní získáte sadu péče Nivea Q10. Co přesně obsahuje a jak vám prospěje? 

  • Intenzivní energizující 7denní kúra Q10 vám pomůže s projevy únavy. Sérum obsahuje nejen koenzym Q10, který obnovuje přirozenou rovnováhu pleti a dodává jí pevnost, ale také vitaminy C a E, které fungují jako antioxidanty a vyživují pleť do hloubky. (7x1 ml)  
  • Noční sérum proti vráskám Q10 ULTRA RECOVERY se během vašeho spánku postará o regeneraci pleti, vyhlazení vrásek a zásobu energie. Sérum obsahuje koenzym Q10 ve dvojnásobné koncentraci a také provitamin B5, který podporuje obnovu pleti a přispívá k tomu, aby se vaše pleť lépe vypořádala s poškozeními, která vznikla během dne. (30 ml)  
  • Energizující 10minutová textilní maska Q10 díky pleťovému séru, koenzymu Q10 a vitaminu C okamžitě redukuje vrásky, vyživuje pleť a dodává jí energii. Rozdíl uvidíte už po 10 minutách.

Užívejte si zahradu, léto a pečujte o sebe!

Roční předplatné Naše krásná zahrada

Aktuální titulka Naší krásné zahrady